אודות

חברת פסקוביץ' נוסדה בשנת 1987 כחברה המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי מזון. החברה ביססה את פעילותה בייבוא מגוון דגים קפואים מרחבי העולם לישראל וכן את מעמדה כאחת היבואניות הגדולות במשק. בשנת 2009 החלה החברה לייבא 100% בשר ארגנטינאי מזן "אנגוס" הידוע באיכותו הגבוהה. בחלוף השנים, הרחיבה החברה את פעילותה ובשנים האחרונות הגדילה את המגוון – כיום נמנים בין מוצריה גם ירקות, פירות וטוגנים קפואים.
גם כיום, פסקוביץ' ממשיכה להגדיל את ההיצע שלה לשוק הצרכנים הישראלי ומקפידה לייבא את המוצרים האיכותיים ביותר לשביעות רצון הלקוחות. חברת פסקוביץ' הייתה ונשארה חברה משפחתית ומועסקים בה כיום עובדים מיומנים בהפצה, בלוגיסטיקה ובמכירות.

משפחה של טעמים

המקצועיות של החברה באה לידי ביטוי בהיכרות מעמיקה עם דרישות השוק, בהבנת תהליכי הייבוא והתקנים הישראליים והבינלאומיים הנדרשים. זאת כדי להביא לצרכן הישראלי את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

מוצרים

חברת פסקוביץ' מקפידה על סטנדרט גבוה ובוחרת לעבוד עם ספקים קבועים במגוון המוצרים המיובאים;
כל המוצרים עוברים בדיקות קפדניות טרם הגעת המכולות במעבדות מאושרות על ידי משרד הבריאות והאיחוד האירופאי והם מאושרים על ידי משרד הבריאות ומשרד החקלאות. המוצרים נארזים בהתאמה הן לשוק פרטי והן לשוק המקצועי.
כל מוצרי פסקוביץ' הינם תחת השגחת הכשרות.
חברת פסקוביץ' ממשיכה להתחדש ולחפש עבור הצרכן הישראלי את המוצרים הטובים ביותר, תוך הקפדה על הדרישות הרגולטוריות.

לכשרויות >

 

המערך הלוגיסטי

חברת פסקוביץ' ממוקמת באזור התעשייה הצפוני באשדוד, סמוך לנמל אשדוד. לחברה מרכז לוגיסטי המשתרע על פני שטח של כ-5 דונם, בו מתנהל מערך השיווק, ההפצה, המכירות ומטה ההנהלה של החברה. בסמוך לו ממוקם מפעל אריזה חדשני, שטחי האחסון בעלי בקרת טמפרטורה ובקרת לחות בטכנולוגיה מתקדמת, לשמירה אופטימלית של המוצרים.


מפעל האריזה החדשני נותן פתרון ללקוחות השונים של פסקוביץ', הן בפריסת המוצרים לפי דרישה והן באופן האריזה.
מערך ההפצה הארצי של פסקוביץ' כולל צי משאיות גדול להובלה בקירור בטמפרטורה של 18°-, שמוביל את המוצרים לעשרות אלפי נקודות בישראל ובהן: יצרנים, סיטונאים, רשתות שיווק, מינימרקטים, השוק המקצועי, מפעלי מזון, כוחות הביטחון ועוד.

השוק המקצועי

חברת פסקוביץ' דואגת למוצרים האיכותיים ביותר עבור לקוחותיה, המרכז הלוגיסטי ומפעל האריזה מאפשרים חיתוך ואריזה המתאימים לצרכי השוק המקצועי. כל המוצרים עוברים את הבדיקות הקפדניות הנדרשות מטעם גופי הרגולציה בישראל ומקבלים את האישורים הנדרשים. בנוסף, לכלל המוצרים השגחת כשרות מהמחמירות ביותר.

 

מערך ההפצה הארצי של פסקוביץ' משווק את המוצרים לפלחי השוק המקצועי מהשורה הראשונה במשק, ביניהם: אולמות אירועים, בתי-אבות, בתי מלון, חברות קייטרינג, יצרנים, כוחות הביטחון, מוסדות ציבוריים, מסעדות, מפעלי מזון.

הצהרת נגישות